ZEBRZYDÓW 47B

58-124 MARCINOWICE

Pon. - Sob. 08:00 - 18:00

niedziela nieczynne

Narzędzia PICHLER dostępne w sklepie TOOLS-TECH - narzędzia warsztatowe


Zestaw do wyciagania wtryskiwaczy Citroen Peugeot 2.2L DW10 DW 12 z siłownikiem 20 Ton

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Zestaw służy do wyciągania zapieczonych wtryskiwaczy w samochodach Peugeot i Citroen z silnikami 2,2 Hdi (DW10ATED4 i DW12TED4). Zestaw składa się z 30 elementów, które umożliwiają skuteczne wyciągnięcie wtrysku i bezpieczną pracę, podczas której w pełni chroniona jest głowica silnika i pokrywa zaworów. Dzięki narzędziom Pichler, nie dochodzi do pęknięć i odkształceń głowicy a każdy wtryskiwacz w tym silniku usuwany jest ze skutecznością 100%.

Zestaw składa się z siłownika hydraulicznego o sile 20 ton, z grubej, profilowanej podstawy oraz podpór podstawy, które mają regulowanąa wysokość. Dodatkowo w zestawie są bloki wzmacniające krawędź głowicy. Dzięki nim głowica jest w pełni chroniona przed naciskiem 20 ton.

Zestaw posiada specjalny wielopunktowy adapter do chwytania wtryskiwacza – tylko z tym adapterem można zastosować siłę 20 ton, bez uszkodzenia wtrysku. Podstawa posiada specjalny kształt i otwory technologiczne, które umożliwiają bezpieczne osadzenie siłownika centralnie nad wtryskiem na najmocniejszych miejscach głowicy.

DANE TECHNICZNE

materiał special steel
siła nacisku 20 t
przeznaczenie Peugeot / Citroen 2,2 Hdi i 2,5Hdi
ilość elementów 30
ciśnienie pracy 700 BAR

Zapytaj o ofertę:

KONTAKT

Kategorie: